Formu Doldurun
SİZİ ARAYALIM

 
 
 

Ürün Kategorileri

Hakkımızda

Firmamız 1994 Yılında “Onur Elektronik” adı ile kurulmuş ve o tarihten günümüze Aydın ve Muğla il ve ilçelerinde büyüyerek hizmet vermeye devam etmektedir. 2001 Yılında Türkiye’de savunma sanayi dalında lider olan ASELSAN ilye yapılan bayi & servis sözleşmesi ile bu alnada da bir ilke imza atmıştır. Böylelikle tüm kamu kurum ve kurluşlarına hitap eden bunu yanında geniş faaliyet alanlarıyla da özel sektörde yer bulan bir kurum haline gelmiştir.

Bunun yanında 2013 yılında “APİLSAN” ile yapılan yetkili satış ve bakım sözleşmesi ile jandarma , emniyet müdürlükleri, belediyeler gibi kamu kuruluşlarının ihtiyacı olan telekomünikasyon yan ürünleri ile de hizmet verme yetkisine sahip olmuştur.

2009 Yılında ZER ELEKTRONİK ile yaptığı bayi & servis sözleşmesi tüm özel ve kurumsal alanda hizmet vermekte olan araçlar için tepe lambaları ve siren anons cihazlarını temin etmektedir.

Aynı zamanda kablosuz sistemlerde dünya lideri olan REDLINE’ın Türkiye distrübitörü olan GLOBAL FORTE firmasının bölge bayiliğini alarak kablosuz iletişim sistemlerinde son teknolojiyle çözüm üretmeye devam etmektedir.

Bilgi teknolojileri kurumunun telsiz haberleşme sistemlerinde  frekans tahsislerini ve işletmeciliğini gerekli yeterliliklere sahip bölgesel firmaları yetkilendirmesi neticesinde 2013 yılında Onur Telsiz Altyapı Sistemleri Şirketi’ni kurarak telsiz müşterilerimize kurumsal çözümler sağlama imkanı doğmuştur.

Firmamız gelişen teknolojiyi yakından takip ederek sizlere en ileri teknolojiyi kadrosunda bulunan uzman ekibiyle en doğru projelerle sunmayı ilke edinmiştir. Yine Aydın ve Muğla olmak üzere yetişmiş uzman montaj kadrosuyla ve dev araç filosuyla bir ilki gerçekleştirmiş 7/24 gerçek hizmet vermeyi dekendine görev bilmiştir. Kurumumuz gerek stokları, gerekse öz sermayesi bakımından müşterimizin tüm istek ve ihtiyaçlarını bugüne kadar karşılamız ve yarın da karşılamayı garanti etmiştir.

Ayrıca abonelerimizin alarm haber alma ihtiyaçlarını “ASELSAN ASİST” ile yapılan anlaşma neticesinde haber alma merkezini sizlerin hizmetine sunmuş ve tüm bu ilkleri devam ettirmeyi ilke edinmiştir.