Formu Doldurun
SİZİ ARAYALIM

 
 
 

Ürün Kategorileri

Elektronik Tamir Laboratuvarı

İşletmelerde kullanılan elektronik sistem, telsiz ve cihazların elektronik kartlarının arızalandığında imalatçı firmasından ya da distribütör firmasından yenisini almak yoluyla çözüm yoluna gidilmektedir. Ya da tamir yoluna gidilip, tamir için yanlış kişilere verilirse arıza daha da büyüyebilir ve çözümsüz kalabilir. Bu şekilde harcanan zaman ve dözviz ülkemiz ekonomisinde önemli kayıplara neden olmaktadır.

Onur Elektronik devre kartları ve cihazların tamirinde tecrübesini ve üstün teknik tecrübesini birleştirerek müşterilerinin kayıplarını kısa zamanda hızlı, garantili ve ekonomik bir şekilde geri kazandırır. Onur Elektronik olarak kart tamir ve bakım laboratubvarı ileri tekneloji üretimi olan test ve söküm takma ekipmanları ve tecrübeli teknik kadrosu ile hizmet vermekteir.

Böylece minimum zaman ve maliyet kaybı ile makinelerinizin durması ile yerine konulması mümkün olmayan kaybolan zamanı, ek maliyet kayıplarını iş potansiyelinizi engellemiş olursunuz.

Test cihazlarımız yapılan işlemlerde elektronik kartlar üzerinde özel ve programlı, elemanlara hiçbir zarar vermeden test edecek şekilde üretilmiştir. Elektronik kartlarınızın en san sistem havya setleri, vakum setleri ve yüzey montaj setleri ile orjinallerinden ayırt edilemeyecek şekilde tamir edilmektedir.